Przedłużenie Włosów i Tupety

Przedłużanie i zagęszczanie włosów wykonuje wicemistrz Polski z 2009 roku. Metoda Hair Talk Extensions (www.hairtalk.pl, www.extensions.pl, www.hairtalk.de) pozwoli naszym klientkom na długie i piękne włosy zaledwie w 1 godzinę.

Wielką zaletą tej metody są taśmy na których mocowane są pasemka, dzięki czemu równomiernie obciążają włosy Nie niszcząc ich struktury. Złącza są niewidoczne i niewyczuwalne w dotyku co pozwala naszym klientkom na różnorodność fryzur. Dzięki możliwości wymiany taśmy włosy mogą być zakładane nawet trzykrotnie.

hair talk logo

Najwyższej jakości włos indyjski użyty w pasemkach jest łatwy w pielęgnacji i nie wymaga większych poświęceń. Kolejnym atutem naszej metody jest możliwość łączenia kolorów co pozwala uzyskać nam efekt Balejage bez użycia chemii. Dla odważnych i „zwariowanych” klientek w swojej ofercie mamy również włosy syntetyczne w 20-stu crazy kolorach. Włosy te możemy użyć do akcentów kolorystycznych w fryzurach wieczorowych jaki dziennych. Posiadamy również włosy „fun” do akcentów kolorystycznych w 6-ciu crazy kolorach. Włosy te są odporne na wysoką temperaturę więc możemy je dowolnie stylizować.

przedłużanie włosów
przedłużanie włosów
przedłużanie włosów
przedłużanie włosów

W naszym salonie wychodzimy również naprzeciw klientom i klientkom, którzy z różnych przyczyn utracili włosy lub mają mocno przerzedzone a nie mogą sobie pozwolić na zwyczajne zagęszczanie. W tej sytuacji polecamy użycie zagęszczaczy, dzięki którym zatuszujemy łysienie, a dzięki temu fryzura będzie wyglądała naturalnie i modnie (www.tupety.pl, www.extensions.pl, www.arcos-hair.de).

tupety kraków